Regiodag Assen zaterdag 27 januari 2018

Logo regiodag Assen

Regiodag Assen - “Tekenen vanuit je hart”

Zaterdag 27 januari 2018 was de regiodag in Assen. Er hadden zich 60 vrouwen en 3 mannen opgegeven; 23 leden en 40 niet leden uit Groningen, Friesland, Drenthe, Overijssel, Gelderland, Flevoland en Noord-Holland. Het was een erg gezellig dag, waar men in drie rondes workshops kon volgen, bij diverse kramen wat kon kopen, verschillende mandala’s kon bekijken en advies kon krijgen bij de demonstratie van Caran d’Arche-kleurpotloden. Natuurlijk werden er veel ideeën uitgewisseld en was het fijn met zoveel andere mandala-tekenaars kennis te maken. De Nederlandse mandalavereniging kreeg er maar liefst 6 nieuwe leden bij. Ook de plaatselijke mandalakring, die de dag organiseerde, kon nieuwe leden inschrijven. Dankzij alle sponsoren ging iedereen met een schetsboek én een goed gevulde goodybag moe, maar voldaan naar huis.
00 Binnenkomst 01 Opening regiodag assen
Binnenkomst Opening
02 Workshop beginners  
Workshop mandalatekenen voor beginners  
 04 Workshop Hartfocus Patricia Ritsema  05 Verkoop boeken uitgeverij Akasha
 Workshop Hartfocus  Kraam uitgeverij
 06 Expositie reismandalas  07 Demonstratie Caran dArche
 Expositie reismandala's  Demonstratie kleurpotleden
 08 Ideen uitwisselen  09 verkoopkraam Bruna
 Ideeën uitwisselen  Verkoopkraam
 19 Workshop miniatuurmandala  11 Workshop sprookjes Wyts Dijkstra
 Workshop Miniatuurmandala  Workshop Sprookjes in de mandala
 16 Kraam binnencirkel  13 Kraam mandalaverhalen
 Kraam Binnencirkel  Kraam mandalaverhalen
 14 Kraam Yke Radema  15 Stand NMV
 Kraam Yke Radema  Kraam Nederlandse Mandalavereniging
   17 Workshop kleurtechniek
   Workshop Kleurtechniek