Tijdschrift uitgaves

Inhoud nr 128 voorjaar 2019:

De vicieuze cirkel - Stap voor stap - Thema sneeuwkristal - Bestuursmededelingen - Veren - Inspiratie - Gebruik van een lichtbak - Je bent nooit te oud - Cadeau abonnement - De Mandalist: Worteloog - Verslag Regiodag Noord-Holland - Galerie - Mandalakring Doetinchem - Vraag en aanbod - Heelbeeld - Oude tegel - ATC-Mandala - Privacywet - Boekbespreking door Nora Plasman - Mag ik jullie wat vertellen deel 2 - Algemene Ledenvergadering - Interview met Ton - Nieuwe Thema's - Kristal - Rondbazuinen - Mandalakringen 

127 tijdschrift

Inhoud nr. 127 herfst 2018:

Stippen op porselein - Kleuren - Een mandala ontwerpen - Intuïtief tekenen - Werktekening Fuenzaschaal - Oriëntaalse mandala - Uitnodiging Regiodag Hoorn - Uitnodiging Regiodag Roosendaal - Oosterse mandala - Cadeau-abonnement - De Mandalist: De Hemelpoort - Vuurmandala met mozaïekmotief  - Galerie - Workshop in mandalatuin Harderwijk - Mag ik jullie wat vertellen - Vraag en aanbod - Thema "tekenen vanuit het hart" - Uitnodiging mandala-tekenen-dag Assen - Mededeling van het bestuur - nieuw thema - Boekbesprekingen  - Interview - Rondbazuinen - Mandalakringen

126 tijdschrift

Inhoud nr. 126 zomer 2018:

Delfts Blauw - Intuïtief tekenen - Inspiratie - Foto-impressie Ledendag 24 maart - De wereld rond - Vooraankondiging Regiodag Zwaag - Faenza schaal - Mandalakring Doetinchem - De Mandalist: De Tovertuin - De Mandala in de Quilt - Inspiratie na de Mandaladagen - Ahmed Faoud - Staphorster Stipwerk - Inzendingen met een thema - Vraag en aanbod - Galerie - Mandalatekenen in Schiedam - Inspiratie voor het inkleuren van een achtergrond - Boekbesprekingen door Nora Plasman - Interview - Verslag Regiodag Assen - Rondbazuinen - Mandalakringen

125 Tijdschrift

Inhoud nr. 125 Voorjaar 2018:

Costa Rica - Uitwerking Art Deco mandala - Cley Hill graancirkel - Stip - Mandalakring Doetinchem - Regiodag Hoorn / Zwaag - Regiodag Roosendaal - Galerie - Oproep flyerontwerp - Sneeuwkristalmandala - Out of the blue - Het plezier van zendela's tekenen - Inspiratie - Vraag en aanbod - Het ontstaan van een mandalatuin - Uitodiging ledendag - Boekbesprekingen door Nora Plasman - Interview - De mandala in de quilt - Foto's van onze Facebookpagina - Rondbazuinen - Mandalakringen

124 Tijdschrift 300x421

Inhoud nr. 124 Herfst 2017:

Vreugde - Loslaten - Verhaal van een nieuw lid - Folkloremandala - Hoe kleur je gems? - Gemsmandala - Werkbeschrijving - Stofjesmandala " Kerst"' - Je bent wat je kleurt - Afscheidsmandala - Kunst- en Cultuurmarkt - Bawit - Mandala in Venetië - De cirkel blijft mij verwonderen - Islamitische patronen - Mandala met een zengem - Dromenvanger - De Mandalist: Esdoornzaad - Costa Rica - Totemmandala - Galerie - Boekbespreking 1 door Nora Plasman - Facebookinzendingen - Interview -Galerie - Boekbespreking 2 - Tegeltjes in Sevilla - Rondbazuinen - Mandalakringen.

123   Tijdschrift

Inhoud nr. 123 Zomer 2017:

Experimenteren - Baboesjka met stofjes - Ideeën van Hanny Mulder - Afsluiting leeskring - Mandala met drie maten cirkels, werktekening en -bschrijving - Foto-impressie va de ledendag - Op reis en thuis - Uitwerking Art-Deco mandala - Vierkanf effect - Bawit - Vraag & aanbod - Amazing mandala's - Galerie - De mandalist: Unheimlich - Flower of life - Vier elementen - Boekbespreking - Interview - Wereldmandala - Kwaliteitenbloemenopdracht - Uilen in mandala - Rondbazuinen

122 Tijdschrift

Inhoud nr. 122 Voorjaar 2017

Werkbeschrijving Oriëntaalse mandala - Oerklank - Vraag & aanbod - Numerologische mandala - Boekbespreking - Ledendag 2017 - De Mandalist: Vijversteen - Spiraal - Ecuador - Kind en natuur - Galerie - Patchwork mandala's - Ecoline mandala - Mandala van flessen - Onderweg - De Mandalist: Duisternis - Inspiratie - Interview - Rondbazuinen - Mandalakringen

121 Tijdschrift

Inhoud nr 121 Herfst 2016

Inspiratie - Herinnering aan de ledendag in april - Mandala van de vijf mannelijke boeddha's - Mandala's in Zuid-Afrika - Werkbeschrijving Art-Deco mandala - Geschenk - Toveren met kleur - Stofjesmandala - Mandala's met papier en stofjes - Mandala's weven - Interviews met twee leden - Mucha - Numerologische mandala's - Vraag en aanbod - De mandalist reist rond - De mandalist: twee verhalen - Galerie - Mandala's in glaskunst - Ledendag april 2017 - Zonnemandala - Een nieuw lid stelt zich voor - Boekbespreking - Gespiegelde boeddha - Jonggeleerd - Rondbazuinen

120 Tijdschrift

Inhoud nr 120 Zomer 2016
Muziekmandala's - De reis van de verenigingsmandala - Mandala maken, een doorgaand proces van bewustwording - Argentijns kerkraam - Lesbrief roodborstjes en hartjes - Zon, zee en strand - Paars - Inspiratie - De Mandalist: Geduld en Gratie - Ledendag 8 oktober 2016 - Vraag en aanbod - Nieuw in het bestuur - Galerie - Verslag ledendag - De mandala in mijn leven - Boekbespreking - Interview - Mamlukstar - Workshop ecoline, Axenroos en vilten

119 Tijdschrift

Het eerste tijdschrift onder redactie van Ton ter Heerdt

Inhoud nr 119 Winter / voorjaar 2016
Uitnodiging ledendag - Baboesjka - Mandalakring Assen - Storm - Werken met papier - Tijd en aandacht voor jezelf - Windstil - Deurmandala's uit Madagaskar - Elkaar inspireren in Hoorn - Mijn Lievelingsseizoen - Herfstblad - Oefening baart kunst in Delft - Mamlukstar - Aquarel Mandala's - Keizerskroon - Vraag en aanbod - Zendala - Galerie - Gespiegelde Boeddha - IeMech - Wie is Helma Laanen? - Dynamische rozetten - Boekbespreking - Interview Rietje van der Hoeven - Rondbazuinen

118 Tijdschrift

Inhoud nr 118 Herfst / winter 2015
Foto-impressie ledendag - Het allereerste tijdschrift - Galerie - Mandala's - Wekbeschrijving paarse mandala - Krachtdier - Bedankt - Natuur beleven - Van het één komt het ander - River Rock Dot Art - Zeven tips voor een blij leven! - Numerologische mandala - Mijn einde - Dualiteit - Leegte - Verbonden - Een mandala van betekenis - Kroningsmandala - De mandalist: Insigne - Aangeboden - Boekbespreking

Inhoud nr 117 Zomer 2015
Uitnodiging feestelijke ledendag - De ledendag van 7 maart 2015 - Minimandalamarkt op 7 maart 2015 - Workshop Keltische vlecht - Eschermandala: kaart met vogels - Op ontdekkingsreis in de mandala - Mijn valkuil - Blauwe wervel - Het antwoord zit in jou - Onderweg gezien - Bruisend leven - Ik besta - Boekselen in een cirkel - Workshop CD op mandala - Scheurselmandala - 40ste verjaardag mandala - Even voorstellen - Nationale Mandaladag 1e editie 14 maart 2015 - Galerie - Mandalatekenen - Milleseeds - Expositie Den Helder aan zee - Wie stimuleert wie - De mandalist: Thee - Boekbespreking

116 tijdschrift 300x421

Inhoud nr 116 Winter 2015
Galerie - 2015 - Maak kennis met... - Keltische knoop - Kleur je leven en houd ruimte voor jezelf - Mijn Pelgrimstocht - Mijn zoektocht - Plekje - Stilte - Ontmoeten - Het medicijnwiel - Kleuren voor volwassenen - De Mandalist: Yantra - De vier seizoenen met verschillende materialen - Yin-Yang in de mandala - Januari 2015 - Mijn gids - De mandalist: Het kistje van God - Droom je reis - Boekbespreking

115-tijdschrift-300x427

Inhoud nr 115 Herfst 2014
Oproepen - Maak kennis met - Dolfinarium - Inspiratie - Galerie - Werkbeschrijving mandala in Delfts blauw - Paradox - Ingesloten - Spiraal verhaal - Zantangle in de mandala - Onderweg gezien - Wind in de rug - Even een kijkje nemen - Overdenking - Element en Dier in de Mandala - Mandala's in China - Zomaar een dag - De Mandalist: Het medaillon van de Sjamaan - Boekenmarkt - Boekbespreking

114-tijdschrift- 300x421

Inhoud nr 114 Zomer 2014
Ledenvergadering/workshop - Even voorstellen - Werkbeschrijving lentemandala Heggerank - Gelukssymbolen - Mandaladag - Verlangen - Galerie - Who's afraid of Red, Yellow and Blue??? - Papier bewerken met ecoline - Inspiratie - Onderweg gezien - Maak kennis met - Intuïtief een mandala borduren - In de stemming - Mandala op zwart papier - Mandalacolumn - Over geuren en kleuren - De Mandalist: aardbeienvelden - Boekenmarkt

113-tijdschrift-300x427

Inhoud nr 113 Winter 2014Uitnodiging Ledendag - Sint - Galerie - Januari 2014 - Reismandala "theekransje"- Vakmethode tekenen grote spiralen - Zomaar een zendala - Maak kennis met... - Mandalaboekje - Mandala's in allerlei maten - Leven in de cirkel der seizoenen - Een creatief inspirerend nieuwjaar - Sneeuwpop/sneeuwster - Oefening licht in het donker - Expositie Zaltbommel 1985 - Een persoonlijk symbool - Boekbespreking - Elfje - Ideetje vor onderweg - De mandalist: De Hazelaar - Numerologische mandala

112- tijdschrift-300-427

Inhoud nr 112. Herfst 2013
Herfst - Een goede foto van je werkstuk - Herfstgedicht - Werkbeschrijving engelenmandala - Doos van Pandorra - Keltisch knopen - Herfstmandala - "Teken je mee" project - Numerologische mandala - Dankbaar - Mandala tekenen - Levensbloem - Leven in de cirkel der seizoenen - Galerie - Mandala in de kunstgeschiedenis - Sterrengeflonker - Mandala spiraalvormen - Ammonieten - Zo'n 10 jaar geleden - Boekbespreking - Ik ga - Vieren - Ideetje voor de feestdagen - De Mandalist

111-tijdschrift-300x427

Inhoud nr 111. Zomer 2013
Mijn eerste mandala - Met andere ogen - Panthoums - Galerie - Keltische kunst - Stokje over - Islamitisch knoopwerk - Belevenissen - Geboorte, een nieuw begin - Kolom - Zomermandala - Graancirkels - Dichtmandala 2008 - Uit de oude doos: Techniek - Boekbespreking - Liddington Castle Wiltshire - Het blauwe goudkuifje - Leven in de cirkel der seizoenen - Mandala's van groep 7- Galerie: Janet West Kennith -  Zonnekristal - Galerie Zonnewende mandala's - De Mandalist

110-tijdschrift-300x427.jpg

Inhoud nr. 110 Voorjaar 2013
Galerie - Voorwoord van het bestuur - Kennismaking Ellen Hardenbol - Zentengel - Engelen - Element vuur - Element water - Meditatief kleuren en kleurtechniek-accenten - Boekbespreking - Kundalini of regenboogslang - Bloemen vedisch vierkant - 4x anders - Engelen - Mandala morgen - Samen tekenen - Engelen en mandala's: wonderen - Mandala in de kunstgeschiedenis - Een ontmoeting - De Mandalist - Mandala opreis door Nederland - Engelen: Agrimony Deva - Leven in de cirkel der seizoenen - Numerologie getal 7 - Met andere ogen - Ingezonden mandala's

109-tijdschrift-300x427.jpg

Inhoud nr. 109 december 2012:
Van de redactie - Mededelingen - Ledendag - Reacties op 'Wat is een mandala' - Uit de oude doos - Boekbespreking - Kerstmandala's - Delen&inspireren - De levensboom belicht - Pentagram - Van pentagram tot kerstmandala - Levensboom - Dromenvanger als verrassende mandalacreatie - Delen&inspireren

108-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 108 augustus 2012:
Wie is Jany Hendriksma? - Wat is wel/niet een mandala - Zomerzonnewende - Bloemenmandala - Belevenissen - MandaLandart - De mandala door de eeuwen heen in de kunstgeschiedenis - Met andere ogen - De spiegel - Numerologie: getal 5 - Les van de vlinder - De vijf elementen - Passe-partout snijden: hoe doe ik dat? - Mandalatekenen in Schiedam - Zeg het met bloemen - Danmala’s - Mandala’s op stof - Tekenen en schilderen à la Hundertwasser

 

107-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 107 juni 2012
Wie is Ingeborg? - Lentegevoel - Mijn levensloop borduurkleed: deel 4 - Impressie ledendag - Belevenissen: Val - De mandalist: De tak - Boekenrubriek - Workshop ledendag - Florlande - De roos - Over vilten en mandala’s van vilt - De karisma’s zijn op - Numerologische mandala - Mandala lichtobjecten

 

106-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 106 maart 2012:
De helleborus als symbool - Mijn levensloop borduurkleed deel 3 - Chakra’s: weer terug naar de Bron - Belevenissen: rariteiten - De zon vervolg - De mandalist: Betovering - Met andere ogen - Thema roosvenster de uitwerking - Leven met Alzheimer en … mandala’s borduren - Boekenrubriek - Galerie: Ingestuurde mandalatekeningen - Tip: Vlekje weg - ‘Natte’ mandala’s - Mandala uit één lijn - Mandala Zentangle Zendala - Meditatief kleuren en kleurtechniek - Jaarmandala - Kleur je gelukkig - Mandala op mijn pad - Een kennismaking - Chinees Nieuwjaar

105-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 105 december 2011:
Licht - De zon - Mijn levensloop borduurkleed deel 2 - Herinneringen uit mijn pubertijd - Numerologie: Cijfer 2 - De mandalist: Antarctica - (Groot)ouder-(klein)kind Mandalatekenen - Boekenrubriek - Mandalaclub op internet - Met andere ogen & Mandalakring - Verrassend cadeau! - Online webkring: Maand opdrachten - Mandala in krijt - Thema: Het roosvenster - Hoezo keizerinnenkroon? - De Keizerskroon-het sprookje - Mandala’s met soft pastels: een les in loslaten - Inzendingen van leden: jubileumdag - Workshop in Noorwegen - Textielmandala’s: oude technieken in een nieuw jasje - Gehaakte mandala’s - Kerstkaarten en nieuwjaarswensen

104-tijdschrift-300x427

Inhoud nr 104 september 2011:
Mijn levensloop borduurkleed deel 1 - Mijn mandala vertelt.. - Mandala: Het innerlijk kind - Gezinsmandala - Doopmandala Isabel - 14 kleinkinderen - De mandalist: Het vertrek van de bijen - Numerologie: Cijfer 1 - Belevenissen: Een mandala in klei - Mandalakring Goes - Jarig - Online webkring: Opdracht juni - Teken mee met - Thema: Astrologie - Mandala en mozaïek - Kaart op zwart - Divers: Inzendingen van leden, jubileumdag, thema zwart papier - Gedicht

103-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 103 juni 2011:
De mandalist - Met andere ogen - Numerologie: Cijfer 0 - Belevenissen - Gaia - Mineraalmandala - Impressie van een prachtige dag - Foto impressie jubileumdag - Impressie schrijversdag - Inspiratie: ingezonden mails - Online webkring: Opdracht maart - Zendala - Thema: Op zwart papier - Uitwerking thema oriëntaalse mandala - Gedicht - Tekengroep Hoogenveen - Keizers- en keizerinnenkroon - Na de jubileumdag - Kinderbladzijde - Gedeelde inspiratiemomenten - Tips

102-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 102 maart 2011:
Workshops: Jubileumdag - Kring van engelen - Numerologische mandala - Kinderbladzijde - Dieren worden bloemen in de mandala - Sterrenlicht - Mandala’s voor het voetlicht - Schrijversdag - Impressie schrijversdag - Doopmandala - Met andere ogen - Online webkring - Thema: Oriëntaalse mandala - Lentebloemen - Alles over copyright - Flower of life - Mandalacollage - Boekrecensie - Tips

101-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 101 december 2010:
Krachtkaarten - Jubileumdag - Workshops jubileumdag - Groeien met beperkingen - Gedicht: Troost - Tweede leven voor kerstkaarten - Handen - De troost van de mandala - Mandala’s voor het voetlicht - Boekrecensie - Terugblik 2010 - Noorse kerstmandala’s - Zelf kerstkaarten maken - Mandalientjes - Het sneeuwkristal - Haiku - Schrijversgroep - Mandala

100-tijdschrift-300x427

Inhoud nr. 100 september 2010:
De schrijversgroep - Gewoon tekenen en kleuren - Feest en mandala’s - De clown - Beste mandalaatjes - Allemaal bedankt - Mandala’s voor het voetlicht - Mandala’s uit Noorwegen - Website nieuws - Terugblik - Met andere ogen - Boek recensie - De voorkant een reis door de tijd van 1 tot 100 - Inspiratie Halloween - Inspiratie Patchwork - Graancirkels in de mandala - Inspiratie Aquarelpotloden - Mandalakring Culemborg